Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

„Ochrona praw funkcjonariuszy i żołnierzy w demokratycznym państwie”.

Obrady poświęcone będą założeniom do obywatelskiego projektu ustawy zmieniającej ustawę „represyjną” oraz powołaniu Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej. W załączeniu przesyłam Państwu oficjalne zaproszenie na Konferencję, w której udział wezmą przedstawiciele wszystkich organizacji grupujących służby mundurowe oraz Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

Organizatorami Konferencji są szefowie stowarzyszeń mundurowych, a w imieniu SLD nasi Posłowie do Parlamentu Europejskiego: Bogusław Liberadzki, Krystyna Łybacka i oczywiście Janusz Zemke.

Wszystkich, którzy są zainteresowani udziałem w konferencji, szczególnie osoby związane ze służbami mundurowymi, serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów – przyjazd do Warszawy we własnym zakresie. Ze względów proceduralnych jakie obowiązują w Sejmie, osoby które chciałyby przyjechać na Konferencję muszą przesłać swoje imię i nazwisko, w nieprzekraczalnym terminie,  do poniedziałku tj. 24 kwietnia, na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Lista osób do wejścia do Sejmu PR na Konferencję będzie znajdowała się przy wejściu głównym.

Ponieważ prosiliśmy o zorganizowanie do końca czerwca podobnych spotkań na poziomie województw i do 1 października na poziomie powiatów, ważne jest aby sekretarz Rady Wojewódzkiej SLD lub osoba która będzie organizatorem tych spotkań w województwach była obecna na Konferencji w Sejmie.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem