Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Zaproszenie na spotkanie z senatorem Markiem Borowskim

Z satysfakcją informujemy, że senator Marek Borowski przyjął zaproszenie na spotkanie w Otwocku wystosowane przez miejscową Radę Powiatową SLD.

 

Chcielibyśmy w związku z tym zaprosić do uczestnictwa w spotkaniu wszystkich zainteresowanych o przekonaniach lewicowych jak i przyjaciół z ruchów obywatelskich z którymi mamy podobną wizję rozwoju regionu i Polski.

 

Spotkanie odbędzie się dnia 14 maja 2018 roku (poniedziałek) o godzinie 18.00 w kawiarni „Klubowa” (Otwock, ul. Poniatowskiego 1).

 

 

Zapraszamy.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem