Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Długo wsłuchiwaliśmy się w opinie mieszkańców Wrocławia,

Długo wsłuchiwaliśmy się w opinie mieszkańców Wrocławia, że oczekują pewnych zmian, ale liczą na stworzenie szerokiej koalicji ugrupowań prodemokratycznych - również na szczeblu samorządu gminnego. Podpisaliśmy dziś umowę koalicyjną ze środowiskiem Rafała Dutkiewicza i partią Nowoczesna, jednocześnie popierając kandydaturę Jacka Sutryka na prezydenta Wrocławia. Naszym zdaniem to najlepszy kandydat.

Bierzemy się ostro do pracy, ale wciąż jesteśmy otwarci na współpracę ze wszystkimi, którym leży na sercu dobro Wrocławia. Chodźcie z nami!

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem